Кина Магнет Производител

За нас
неодимиум Магнети
Си неодимиум магнети
AlNiCo магнети
Samarium Кобалт Магнети
феритни магнети
магнетни Собранието
магнетни накит
моторни Магнети
звучник Магнети
Неодимиумски магнет топки
Квалитет систем за управување

 

  钕铁硼磁铁 Neodymium Magnet Neodym-Magnet Aimant en néodyme ネオジム磁石 Imán de neodimio Magnete al neodimio 네오디뮴 자석 Neodimyum Mıknatıs neodymium magneet неодимовый магнит Ímã de neodímio Μαγνήτης νεοδυμίου مغناطيس النيوديميوم neodymium Magnet
  中文 English Deutsch français 日本語 español italiano 한국의 Türkçe Nederland русский português ελληνικά العربية Indonesia
  Magnes neodymowy Neodymový magnet แม่เหล็กนีโอไดเมีย Neodímium mágnes Neodymium magneto Neodyymimagneetti Neodymium magnet неодимовий магніт neodymium Magnet Neodymium Magnet Neodymium magnet неодимов магнит Magnet neodymium maighnéad Neoidimiam Неодимиум магнет
  polski čeština ภาษาไทย magyar Pilipino Finnish Dansk Ukrainian Norsk Afrikaans svensk български shqiptar Gaeilge српски
  Neodymium neodüümmagnet неадымавы магніт neodymium Magnet آهنربای نئودیمیم Neodímium mágnes ნეოდიმი Magnet નિયોડીયમ મેગ્નેટ Magnet Neyodim imán de neodimio imant de neodimi neodimijski magnet Neodymium Magnet neodīma magnētu neodimo Magneto
  Azeri eesti Беларускі Icelandic فارسی héber Georgian ગુજરાતી Haitian Galego català hrvatski Latinum Latvijas Esperanto
  Neodimio magnetas Magnet de neodim Magnet neodymium Magnet Neodymium неодимиумски магнет neodymový magnet Magnet iz neodima neodymium Sumaku Neodymiwm Magnet Neodimio Iman Neodymium Magnet נעאָדימיום מאַגנעט neodymium चुंबक neodymium চুম্বক neodymi nam châm
  Lietuvos român Malti Melayu македонски Slovenský slovenščina Kiswahili Cymraeg Euskal հայերեն ייִדיש हिंदी বাংলা Việt


Кина неодимиум магнети Производител

Кина Ретка земја магнети со ограничена копија право © 2009-2013

Е-пошта:bigmagnet@china-ncc.com
sz.magnet@mailcenter.com.cn

факс: (86)755 26915592
како: (86)755 26923096、(86)755 86621665
Адреса: Кина Ретка земја магнети со ограничена
Соба број 705-707, Кула еден век Холидеј Плаза,
No.9030 Shennan Rd., Октомври, NanShan округ, Шенжен, Кина. Поштенски Број: 518.053

Кина Ретка земја Магнет Ограничена е професионална неодимиумски магнет производител во Кина. Ние производство синтерувани и врзани неодимиум железо бор магнети, си неодимиум магнети, снабдување Samarium Кобалт магнети, AlNiCo магнети, феритни магнети и магнетни собранието кои се широко користени во индустриски, мотор, звучник , медицински , играчки, накит, терапија , фрижидер итн Ние секогаш се прилагодите магнет согласност со клиенти барања или цртежи , ОЕМ магнет наредби се добредојдени!

Неодимиумски магнет, Ретка земја магнети, Кина Магнет, Магнет производител, AlNiCo магнети, Феритни магнети, Магнет добавувачи, моторни магнети, Неодимиум Ретка земја магнети, Неодимиумски магнет Производител, Ретка земја Магнет Производители

Клиентите Повратна информација:
Благодарение толку многу за сè.
Благодарам, Armond

И ако n42 е поевтина Би сакал цените за тоа како добро.
Благодарение,
Тревис

Ви благодариме за вашата поддршка. Јас ќе се одржи следната цел наскоро.
Благодарение & почит,
Vignesh
Индија

Ако само луѓе снабдување на машина која ќе го направи остатокот од делови се толку добри како вас и вашата компанија Кина Ретка земја . Јас не ќе се добива дека машината до февруари следната година. Пребарале целиот држави и сите неодимиумски магнет луѓето соопшти дека не може да се направи.
Вие момци зачекори во и магнети се направи! Доста ме фати исклучи стража.
Благодарение толку многу за сè.
Благодарам, Armond

Ние сме во моментов во потрага по поевтина неодимиумски магнет производителот ,за нашите магнети.
Може да се молам напред ценовник за 10'000, 20.000 и 30.000 неодимиум магнети?
И ако n42 е поевтина Би сакал цените за тоа како добро.
благодарам,
Тревис

2013/05/21:
Здраво, Ана,
Добив неодимиум магнети со никел обложени.
Добра работа. Магнетите се излезе толку добро, јас ќе се стави 4бр како магнети во една картичка мобилни сопственикот ќе биде прицврстено автомобил табла.
Ви благодариме за вашата поддршка. Јас ќе се одржи следната цел наскоро.
Благодарение & почит,
Vignesh
Индија