Kinë Prodhuesi Magnet

Rreth Nesh
Magnet neodymium
Ke magnet neodymium
AlNiCo magnet
Samarium magnet Cobalt
ferrite magnet
Kuvendi magnetik
Bizhuteri magnetik
Motor magnet
Kryetari magnet
Balls magnet neodymium
Sistemi i Cilësisë Menaxhimi

 

  钕铁硼磁铁 Neodymium Magnet Neodym-Magnet Aimant en néodyme ネオジム磁石 Imán de neodimio Magnete al neodimio 네오디뮴 자석 Neodimyum Mıknatıs neodymium magneet неодимовый магнит Ímã de neodímio Μαγνήτης νεοδυμίου مغناطيس النيوديميوم neodymium Magnet
  中文 English Deutsch français 日本語 español italiano 한국의 Türkçe Nederland русский português ελληνικά العربية Indonesia
  Magnes neodymowy Neodymový magnet แม่เหล็กนีโอไดเมีย Neodímium mágnes Neodymium magneto Neodyymimagneetti Neodymium magnet неодимовий магніт neodymium Magnet Neodymium Magnet Neodymium magnet неодимов магнит Magnet neodymium maighnéad Neoidimiam Неодимиум магнет
  polski čeština ภาษาไทย magyar Pilipino Finnish Dansk Ukrainian Norsk Afrikaans svensk български shqiptar Gaeilge српски
  Neodymium neodüümmagnet неадымавы магніт neodymium Magnet آهنربای نئودیمیم Neodímium mágnes ნეოდიმი Magnet નિયોડીયમ મેગ્નેટ Magnet Neyodim imán de neodimio imant de neodimi neodimijski magnet Neodymium Magnet neodīma magnētu neodimo Magneto
  Azeri eesti Беларускі Icelandic فارسی héber Georgian ગુજરાતી Haitian Galego català hrvatski Latinum Latvijas Esperanto
  Neodimio magnetas Magnet de neodim Magnet neodymium Magnet Neodymium неодимиумски магнет neodymový magnet Magnet iz neodima neodymium Sumaku Neodymiwm Magnet Neodimio Iman Neodymium Magnet נעאָדימיום מאַגנעט neodymium चुंबक neodymium চুম্বক neodymi nam châm
  Lietuvos român Malti Melayu македонски Slovenský slovenščina Kiswahili Cymraeg Euskal հայերեն ייִדיש हिंदी বাংলা Việt


Magnet Neodymium Kina Prodhuesi

Kina rralla kopje Earth Magnet kufizuar të drejtën © 2009-2013

E-mail: bigmagnet@china-ncc.com
sz.magnet@mailcenter.com.cn

Faksi: (86)755 26915592
I tillë: (86)755 26923096、(86)755 86621665
Adresa: Toka Kina rralla Magnet Kufizuar
Dhoma nr 705-707, Kulla Një Festa Century Plaza,
No.9030 Shennan Rd., Tetor, Nanshan Qarkut, Shenzhen të Kinës . Kodi Postar: 518053

China Rare Earth Magnet Limited është një profesionist magnet neodymium prodhues në Kinë. Ne prodhimin Sintered & lidhura magnet neodymium hekur bor, ke magnet neodymium , furnizimi samarium kobalt magnet, magnet AlNiCo , magnet ferrite dhe kuvendi magnetike të cilat janë përdorur gjerësisht në industriale, motor , Gjuha , mjekësore , lodra, bizhuteri , terapi , etj frigorifer ne gjithmonë rregulloje magnet sipas kërkesave të klientëve ose vizatime, magnet urdhërat OEM janë të mirëpritur !

Magnet neodymium, Rare Earth Magnet, Kina Magnet, Prodhuesi magnet, AlNiCo magnet, ferrite magnet, Furnizuesit magnet, Magnet Motor, Rare Earth Magnet neodymium, Magnet neodymium Prodhuesi, Prodhuesit Rare Earth Magnet

Feedback Clients ':
Thanks so much për çdo gjë.
Thanks, Armond

Dhe në qoftë se n42 është më e lirë unë do të doja çmimi për atë si të mirë.
Falënderim,
Travis

Faleminderit për mbështetjen tuaj. Unë do të vendos rendin tjetër shpejti.
Faleminderit dhe Përshëndetje,
Vignesh
India

Në qoftë se vetëm njerëzit furnizimin e makinës që do të bëjë pjesën tjetër të pjesëve të ishte aq i mirë sa ju dhe kompania juaj Kina Rare Earth. Unë nuk do të marrë atë makinë deri në shkurt të vitit të ardhshëm. Kontrolluan të gjithë shtetet dhe të gjithë njerëzit magnet neodymium tha se nuk mund të bëhet.
Ju djema ndërhyri dhe magnete janë bërë! Pretty kapur sa më të papërgatitur.
Thanks so much për çdo gjë.
Thanks, Armond

Ne jemi aktualisht në kërkim për një më të lirë magnet neodymium prodhues,për magnet tona.
Ju lutem mund përpara një listë të çmimeve për 10'000, 20.000 dhe 30.000 magnet neodymium?
Dhe në qoftë se n42 është më e lirë unë do të doja çmimi për atë si të mirë.
Thanks,
Travis

2013/05/21:
Hi, Anna,
Kam marrë neodymium magnets with nickel coated.
Good job. Të magnet kanë dalë aq mirë, unë do të shtie 4pcs magnete të tilla në një mbajtës kartë celular për t'u fiksuar në pult, për çastin makinave.
Faleminderit për mbështetjen tuaj. Unë do të vendos rendin tjetër shpejti.
Faleminderit dhe Përshëndetje,
Vignesh
Indi