Produktet Lista


Kinë Prodhuesi MagnetKinë Prodhuesi Magnet
中文
English
Deutsch
français
日本語
español
italiano
한국의
Türkçe
Nederland
русский
português
ελληνικά
العربية
Indonesia
polski
čeština
ภาษาไทย
magyar
Pilipino
Finnish
Dansk
Ukrainian
Norsk
Afrikaans
svensk
български
shqiptar
Gaeilge
српски
Azeri
eesti
Беларускі
Icelandic
فارسی
héber
Georgian
ગુજરાતી
Haitian
Galego
català
hrvatski
Latinum
Latvijas
Esperanto
Lietuvos
român
Malti
Melayu
македонски
Slovenský
slovenščina
Kiswahili
Cymraeg
Euskal
հայերեն
ייִדיש
हिंदी
বাংলা
Việt

Shtëpi |  Rreth nesh |  Procesi i prodhimit  |  Aplikime  |  Dyqan |  Lajm  |  Certifikatat  |  FAQ  


 
 
Hekuri magnet neodymium bor
 
Karakteristikat magnetik dhe vetitë fizike të magnet neodymium Sintered
Karakteristikat magnetik dhe vetitë fizike të lidhura magnet neodymium
Sipërfaqja Finish - Plating
Drejtimi magnetizim

Ku për të blerë magnet neodymium , hekur bor neodymium ?

China Rare Earth Magnet Limited prodhon magnet neodymium në klasa të ndryshme me uniformitetin e përsosur dhe qëndrueshmëri ,emri i plotë është hekur bor magnet neodymium të tilla si N35 - N52 , 30m - 50M , 30H - 48h , 30SH - 45SH , 28UH - 40UH , 28EH - 38EH , gjithashtu mund të rregullojë formulën materiale të papërpunuara për aplikim të veçantë.

Hekur bor magnet neodymium janë të përbërë nga neodymium metalike, hekur, bor dhe elemente të tjera metalike gjurmë. Ne kemi Sintered & lidhura magnet rralla neodymium tokë për shitje, me shumicë. Ne gjithmonë rregulloje magnet neodymium sipas kërkesave të klientëve, vizatimet ose mostrat aktuale, forma përfshijnë bllok, disk, cilindër, unazë, ARC, sferë etj mund të prodhojë magnet mini tilla si magnet 0.5mm apo të mëdha të tilla si 220mm.

   
Ring me magnet neodymium NiCuNi Veshje
Arc magnet neodymium me
Veshje Silver
Disc magnet neodymium me shtresë ari
Segmente me magnet neodymium me shtresë Zn
Magnet neodymium cilindër me
NiCuNi Veshje
Round magnet neodymium me Epoxy Veshje e Zi
Magnet neodymium mëdha me shtresë Zn
Custom magnet neodymium me
NiCuNi Veshje
Balls neodymium magnetik me NiCuNi Veshje
     
Konsumatorët gjithmonë zgjedhin përfundojë sipërfaqe të përshtatshme sipas mjediseve të ndryshme të punës dhe aplikimet. Ne prodhimin e magnet neodymium sintered me shtresë nikel, NiCuNi, ose Zinku (Zn), kallaj, krom, zi epoxy, ari, argjendi, etj ose phosphating furnizimit, magnet passivated.
     

Drejtimi magnetizim - Ne gjithmonë prodhimin magnet neodymium me drejtimin përshtatur magnetizim sipas kërkesave të klientëve tanë.
Block: Nëpërmjet Trashësia / gjerësi / gjatësi / Multi-polet
Ring: Nëpërmjet diametër / Trashësia / multi-poleve
Disc: Nëpërmjet Diametri / Trashësia / multi-polet
Arc: Nëpërmjet diametër trashësi / / Gjerësia

Prodhimet tona janë përdorur gjerësisht në industri, bujqësi, mjekësore, elektronikë, automobilave, Gjuha, motorët, gjeneratorë, MRI, ngritje në ajër magnetike, separators magnetike, lodra etj
Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me hekur bor magnet neodymium, ju lutem na jepni informata të mjaftueshme për të cituar.

Magnet supplier

E-mail:bigmagnet@china-ncc.com
sz.magnet@mailcenter.com.cn
Faksi: (86)755 26915592
I tillë: (86)755 26923096、(86)755 86621665
Adresa: Toka Kina rralla Magnet Kufizuar
Dhoma nr 705-707, Kulla Një Festa Century Plaza,
No.9030 Shennan Rd., Tetor, Nanshan Qarkut, Shenzhen të Kinës. Kodi Postar: 518053

  print back to top back to last page back to home page chose the window