Produktet Lista


Kinë Prodhuesi MagnetKinë Prodhuesi Magnet
中文
English
Deutsch
français
日本語
español
italiano
한국의
Türkçe
Nederland
русский
português
ελληνικά
العربية
Indonesia
polski
čeština
ภาษาไทย
magyar
Pilipino
Finnish
Dansk
Ukrainian
Norsk
Afrikaans
svensk
български
shqiptar
Gaeilge
српски
Azeri
eesti
Беларускі
Icelandic
فارسی
héber
Georgian
ગુજરાતી
Haitian
Galego
català
hrvatski
Latinum
Latvijas
Esperanto
Lietuvos
român
Malti
Melayu
македонски
Slovenský
slovenščina
Kiswahili
Cymraeg
Euskal
հայերեն
ייִדיש
हिंदी
বাংলা
Việt

Shtëpi |  Rreth nesh |  Procesi i prodhimit  |  Aplikime  |  Dyqan |  Lajm  |  Certifikatat  |  FAQ  


 
 
Balls magnet neodymium
 

Balls neodymium magnetik (Toy magnetik)

Më pëlqen topa magnet neodymium, cila eshte nje lloj i lodër magnetike . Nëse ju keni luajtur ndonjëherë atë, unë mendoj se ju duhet të pëlqen atë si mua.
Magnetike lodër " Neocube " është e përmbajtura nga topat e 216 copë neodymium magnetike ,madhësisë standarde është D5mm . Ajo tërheq mua për të luajtur atë përsëri dhe përsëri , të cilat mund të luhet për shumë orë . Kur ju jeni të kënaqur me formën që ju tashmë e bërë ose që ju doni të krijoni një formë tjetër , ju duhet vetëm për të rivendosur topa magnetike , do të përpiqen për të krijuar formën tjera më interesante . Dhe ndoshta ju mund të krijoni formën aq shumë për të gjithë jetën.

   
specifikim
Fotot Balls Magnet neodymium me ngjyra të ndryshme
paketim
Kujdes
   

specifikim

 
produkt: Balls magnet neodymium
Materiali: Magnet Sintered Neodymium
Shape : Ball
Size : D3mm , D4mm , D5mm , D6mm , D7mm , D8mm , D10mm etj.
Nota: N35 , N38 , etj.
Veshje : NiCuNi , Black Ni , Au , Ag , Shtresa ngjyrë lustër të tilla si blu, e kuqe , etj Gjelbër.
 

photos

     
Balls magnet neodymium Balls magnetik me Au Veshje Ball magnet neodymium me Ag Veshje
     
Balls magnet neodymium me shtresë Ni Zi Balls magnetik Toy Neocube magnetik me Epoxy Veshje Zi
     
Red Balls magnetik Purple magnet neodymium Toy Gjelbër magnetik
     
Rose topa rozë Neodymium magnetik Blue magnet neodymium Toy Red magnetik - Neocube
     

paketim

   
Shumë klientë zakonisht kërkojnë topa magnet neodymium të paketuara në qese plastike, ose raundin kuti çelik , kuti drejtkëndëshe çeliku inox , shishe plastike , kuti letre etj.
   
Balls neodymium magnetik paketuara në kuti drejtkëndëshe Stainless Toy magnetik paketuara në kuti rrumbullakët Stainless
   
Balls neodymium magnetik me pako të ndryshme Balls magnetik paketuar në qese plastike
   

Kujdes

 
Mos të parandaluar fëmijët nga devouring Balls magnet neodymium & Lodra magnetik.
Magnet supplier

E-mail:bigmagnet@china-ncc.com
sz.magnet@mailcenter.com.cn
Faksi: (86)755 26915592
I tillë: (86)755 26923096、(86)755 86621665
Adresa: Toka Kina rralla Magnet Kufizuar
Dhoma nr 705-707, Kulla Një Festa Century Plaza,
No.9030 Shennan Rd., Tetor, Nanshan Qarkut, Shenzhen të Kinës. Kodi Postar: 518053

  print back to top back to last page back to home page chose the window