Produktet Lista


Kinë Prodhuesi MagnetKinë Prodhuesi Magnet
中文
English
Deutsch
français
日本語
español
italiano
한국의
Türkçe
Nederland
русский
português
ελληνικά
العربية
Indonesia
polski
čeština
ภาษาไทย
magyar
Pilipino
Finnish
Dansk
Ukrainian
Norsk
Afrikaans
svensk
български
shqiptar
Gaeilge
српски
Azeri
eesti
Беларускі
Icelandic
فارسی
héber
Georgian
ગુજરાતી
Haitian
Galego
català
hrvatski
Latinum
Latvijas
Esperanto
Lietuvos
român
Malti
Melayu
македонски
Slovenský
slovenščina
Kiswahili
Cymraeg
Euskal
հայերեն
ייִדיש
हिंदी
বাংলা
Việt

Shtëpi |  Rreth nesh |  Procesi i prodhimit  |  Aplikime  |  Dyqan |  Lajm  |  Certifikatat  |  FAQ  


 
 
bizhuteri magnetik
(Magnet bizhuteri)
 

bizhuteri magnetik

Kina Rare Earth Magnet kufizuar prodhon shumë lloje të bizhuteri magnetik duke përfshirë magnetike gjerdan, byzylyk unaza dhe bizhuteri ngjyra magnetike. Disa bizhuteri magnetike bërë nga 100 neodymium% material të rrallë tokë, disa prej tyre bërë prej çeliku dhe neodymium, ne gjithashtu prodhimin bizhuteri magnetike me Titanium dhe materiale neodymium.
Fuqia e bizhuteri 100 për qind të rralla neodymium tokë magnetike mund deri në mbi 2000gauss.
Ne jemi në gjendje të prodhojë magnet ngjyra, ne kemi bërë shtresë të ndryshme të tilla si ari, argjendi, e zezë, gri dhe kështu me radhë.
Ne mund të bëjmë model hollë dekorative për bizhuteri, posaçërisht, bizhuteri magnetike bërë nga çeliku dhe neodymium material.
Ju mund të formojnë ndryshme neodymium magnet formë së bashku si bizhuteri, të tilla si disk dhe cilindër të vogël, top dhe disk. Ju mund të mblidhen ato sipas idesë tuaj.
Ne e pranojmë dizajn për përshtatje. Ju lutemi dërgoni vizatim tuaj dhe ide, ne do të përpiqemi çmos për të përmbushur tuajat.

 

  
 Çelik inox / titan rrathë magnetikë
  Type: 8806
             8807
             8527
             8526
             8420
             8419---më shumë foto


  Rrathë çelik magnetike
  Type: 8177,8154,8119,8235,8248,8055,8243,8051,
             8330,8065,8118,8634,8603,8583,8545,8605,
             8310,8244,8151,8209,8105,8183,8102,8250,
             8202,8438,8058,8141,8081
             ---më shumë foto


  Rrathë çelik magnetike
  Type: 8105,8397,8226,8047,8640,8177,8449,8250,
             8228,8060,8639,8157,8055,8250,8273,8183,
             8347,8154,8066---më shumë foto


  Rrathë Titanium magnetike
  5 në një
  Type: 8333,8239,8183,8060,8398,8124,8612,8127,
             8136,8246,8132,8067,8262
             ---më shumë foto


  Çelik inox / titan gjerdan magnetike
  5 në një
  Type: 9024,9030,9047,9007,9008,9027,9040,
             9031,9050,9017---më shumë foto


  Bangles çelik magnetike
  Type: 6039
             6158
             6021
              


  çelik
  rrathë magnetik
  Type: 8575,8070,8098,8187,8205,8210,8242,8284,
             8272,8263,8036,8238,8069,8081,8022,8218,
             8058,8031,8093,8292,8103,8089,8133,8027,
             8071,8202,8243,8048,8051,8084,8105,8218,
             8107,8181,8291,8095,8145,8618,8121
             ---më shumë foto


  Titanium magnetike rrathë i dorës së parë
  Type: 8008,8203,8178,8034,8348,8288,8035,8022,
             8036,8252,8255,8209,8074,8217,8496,8141,
             8146,8194---më shumë foto


  Rrathë Titanium magnetike
  Type: 8479,8073,8400,8262,8375,8060,8194,8154,
             8368,8061,8091,8497,8555, 8198,8232,8059
             ---më shumë foto


  Rrathë Titanium magnetike
  Type: 8147,8228,8060,8192,8141,8035,8173,8366,
             8101,8119,8273,8277,8173,8550,8211,8497,
             8296,8051,8141,8553,8400,8061,8556,8065,
             8089,8076,8146,8073,8121,8448,8514
             ---më shumë foto
Magnet supplier

E-mail:bigmagnet@china-ncc.com
sz.magnet@mailcenter.com.cn
Faksi: (86)755 26915592
I tillë: (86)755 26923096、(86)755 86621665
Adresa: Toka Kina rralla Magnet Kufizuar
Dhoma nr 705-707, Kulla Një Festa Century Plaza,
No.9030 Shennan Rd., Tetor, Nanshan Qarkut, Shenzhen të Kinës. Kodi Postar: 518053

  print back to top back to last page back to home page chose the window