Produktet Lista


Kinë Prodhuesi MagnetKinë Prodhuesi Magnet
中文
English
Deutsch
français
日本語
español
italiano
한국의
Türkçe
Nederland
русский
português
ελληνικά
العربية
Indonesia
polski
čeština
ภาษาไทย
magyar
Pilipino
Finnish
Dansk
Ukrainian
Norsk
Afrikaans
svensk
български
shqiptar
Gaeilge
српски
Azeri
eesti
Беларускі
Icelandic
فارسی
héber
Georgian
ગુજરાતી
Haitian
Galego
català
hrvatski
Latinum
Latvijas
Esperanto
Lietuvos
român
Malti
Melayu
македонски
Slovenský
slovenščina
Kiswahili
Cymraeg
Euskal
հայերեն
ייִדיש
हिंदी
বাংলা
Việt

Shtëpi |  Rreth nesh |  Procesi i prodhimit  |  Aplikime  |  Dyqan |  Lajm  |  Certifikatat  |  FAQ  


 
 
AlNiCo magnet bërë në Kinë
 
 

AlNiCo magnet për Shitje

Magnet AlNiCo janë bërë nga alumini, nikel, kobalt, hekur, dhe elemente të tjera metalike gjurmë. Ajo ka Br lartë dhe koeficienti temperaturë të ulët.Koeficienti temperatura është rreth -0.02% / ℃, temperatura më e lartë e punës mund të arrijë mbi 550 ° C. Bazuar në proceset e ndryshme të prodhimit, ne kemi Sintered & hedhur magnet alnico për shitje.

Cast magnet Alnico të ketë shumë avantazhe të rëndësishme, të tilla si reziston lagështirës, rezistente oksidim si dhe ecurinë e qëndrueshme të punës, janë përdorur kryesisht në pjesë të automobilave, instrumente, elektro-akustike, elektrike, mësim si aviacionit dhe fusha ushtarake. Sintered magnet AlNiCo janë prodhuar me metodën e metalurgjisë pluhur. Është i përshtatshëm për prodhimin e produkteve të cilat është dritë, i hollë, i vogël dhe komplekse, sidomos, e përdorur gjerësisht në, orkestrim telekomunikacionit, elektro-magnetike çelsin sensorë etj

AlNiCo magnet për Shitje
Customized AlNiCo magnet
Unaza AlNiCo magnet për Kryetares
AlNiCo V, 5 AlNiCo, AlNiCo 8 Magnet
Round 5 AlNiCo magnet
U Magnets formësohet
China Rare Earth Magnet Limited është një prodhues kryesor magnet i përhershëm, gjithashtu kanë magnet neodymium, SmCo & ferrite magnet, kuvendet magnetike për shitje. Ne gjithmonë rregulloje magnet sipas kërkesave të klientëve tanë, të mirëpritur për të dërguar kërkesën tuaj të magnet AlNiCo për ne!
Magnet supplier

E-mail:bigmagnet@china-ncc.com
sz.magnet@mailcenter.com.cn
Faksi: (86)755 26915592
I tillë: (86)755 26923096、(86)755 86621665
Adresa: Toka Kina rralla Magnet Kufizuar
Dhoma nr 705-707, Kulla Një Festa Century Plaza,
No.9030 Shennan Rd., Tetor, Nanshan Qarkut, Shenzhen të Kinës. Kodi Postar: 518053

  print back to top back to last page back to home page chose the window