Produktet Lista


Kinë Prodhuesi MagnetKinë Prodhuesi Magnet
中文
English
Deutsch
français
日本語
español
italiano
한국의
Türkçe
Nederland
русский
português
ελληνικά
العربية
Indonesia
polski
čeština
ภาษาไทย
magyar
Pilipino
Finnish
Dansk
Ukrainian
Norsk
Afrikaans
svensk
български
shqiptar
Gaeilge
српски
Azeri
eesti
Беларускі
Icelandic
فارسی
héber
Georgian
ગુજરાતી
Haitian
Galego
català
hrvatski
Latinum
Latvijas
Esperanto
Lietuvos
român
Malti
Melayu
македонски
Slovenský
slovenščina
Kiswahili
Cymraeg
Euskal
հայերեն
ייִדיש
हिंदी
বাংলা
Việt

Shtëpi |  Rreth nesh |  Procesi i prodhimit  |  Aplikime  |  Dyqan |  Lajm  |  Certifikatat  |  FAQ  


 
 
Furnizuesit magnet neodymium
 

Kina Rare Earth Magnet Furnitorët, Prodhuesit

China Rare Earth Magnet Limited është një profesionist magnet furnizuesi & prodhues në Kinë.
Gjetur në vitin 1985, ka më shumë se 1000 punonjës, zonën e fabrikës është rreth 39.000 metra katror, ​​me vëllimin vjetor të prodhimit deri në 5000 ton. Ne mori certifikatën ISO 9001:2008.

Ne furnizimit me magnet rralla tokë përfshirë magnet neodymium, Sintered & lidhura, magnet AlNiCo, të hedhura dhe sintered, SmCo magnet.
   
furnizimit me magnet neodymium sintered në forma të ndryshme, veshje të ndryshme Sintered magnet neodymium, Sintered NdFeB Magnets
Nota: N35-N52, N30M-N50M, N30H-N48H, N30SH-N45SH, N28UH-N40UH, N28EH-N38EH
Veshje: Nikel, Zn, NiCuNi, Black Epoxy, Ag, Au, Sn, Cr, phosphating, passivated etj Sintered hekur bor magnet neodymium janë magnete të fortë.
   
Unaza e furnizimit lidhura magnet neodymium me shtresë epoxy zi Lidhura magnet neodymium, lidhura magnet NdFeB
Klasa: PKB-6, PKB-8l, PKB-8, PKB-8SR, PKB-8H, PKB-9, PKB-10, PKB-11, PKB-11L, PKB-12, PKB-12L, BNI-3, BNI-4, BNI-5, BNI-6, BNI-6H, BNI-7, BNI-5SR (PPS)
Veshje: Epoxy Zi, phosphating, etj passivated Ring lidhura bashkë magnet neodymium mund të bëhet në multi-pole përmes diametër ose N / S pol brenda, S / N jashtme.
   
China Rare Earth Magnet AlNiCo AlNiCo magnet, Cast AlNiCo, AlNiCo Sintered
Klasa: LN9-LNGT72 (ose alnico2-alnico9), FLN8-FLNGT42 (ose alnico2-alnico9)
Ne furnizimit alnico magnet rralla toka , të cilat mund të përdoren në maksimum të punës temperaturë 550 º C.
   
China Rare Earth Magnet SmCo Cobalt samarium magnet, magnet SmCo
Nota: YXG18-YXG30, SmCo16-SmCo30H (SmCo5, Sm2Co17)
samarium magnet janë magnete të forta, mund të përdoret në temperaturën maksimale të punës 350 º C.
   
China magnet ferrite Magnet ferrite, magnet qeramike
Klasa: Y10T-Y35, HF8/22-HF32/25 (ose C1-C11) Magnet qeramike është magnet i përhershëm. Ne rregulloje rrjet magnet ferrite, blloku, hark, disk, etj isotropic & anisotropic.
   

Punëtori për Neodymium Hekuri magnet bor (NdFeB Magnet):

   
Neodymium Kina magnet Furnizuesi
China Rare Earth Magnet Furnizuesi
     

Pajisje të inspektimit për magnet neodymium

     
Kthesa BH për magnet neodymium Sintered
HYSTERESIGRAPH për Magnets NdFeB Sintered
Ti NdFeB Magnets
 
Ne gjithmonë rregulloje magnet i përhershëm sipas specifikimeve të klientëve tanë, duke përfshirë, formë materiale dhe madhësisë, klasën, drejtimin magnetizim, sasisë, afatit të dorëzimit. Nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me magnet neodymium, AlNiCo, SmCo, ferrite / magnet qeramike, të mirëpritur të kontaktoni me ne, ju mund të krahasoni çmimet dhe shërbimet tona për furnizues të tjerë tuaja magnet.
Magnet supplier

E-mail:bigmagnet@china-ncc.com
sz.magnet@mailcenter.com.cn
Faksi: (86)755 26915592
I tillë: (86)755 26923096、(86)755 86621665
Adresa: Toka Kina rralla Magnet Kufizuar
Dhoma nr 705-707, Kulla Një Festa Century Plaza,
No.9030 Shennan Rd., Tetor, Nanshan Qarkut, Shenzhen të Kinës. Kodi Postar: 518053

  print back to top back to last page back to home page chose the window