Produktet Lista


Kinë Prodhuesi MagnetKinë Prodhuesi Magnet
中文
English
Deutsch
français
日本語
español
italiano
한국의
Türkçe
Nederland
русский
português
ελληνικά
العربية
Indonesia
polski
čeština
ภาษาไทย
magyar
Pilipino
Finnish
Dansk
Ukrainian
Norsk
Afrikaans
svensk
български
shqiptar
Gaeilge
српски
Azeri
eesti
Беларускі
Icelandic
فارسی
héber
Georgian
ગુજરાતી
Haitian
Galego
català
hrvatski
Latinum
Latvijas
Esperanto
Lietuvos
român
Malti
Melayu
македонски
Slovenský
slovenščina
Kiswahili
Cymraeg
Euskal
հայերեն
ייִדיש
हिंदी
বাংলা
Việt

Shtëpi |  Rreth nesh |  Procesi i prodhimit  |  Aplikime  |  Dyqan |  Lajm  |  Certifikatat  |  FAQ  


 
 
Motor magnet neodymium
 

Motor neodymium magnet Prodhuesi dhe Furnizuesit

China Rare Earth Magnet Limited është e specializuar në prodhim motorike magnet neodymium , të tilla si magnet neodymium hark , magnet segment, pykë magnet , magnet , magnet bllok unazë etj, si dhe me hark magnet ferrite , magnet ferrite bllok , ring magnet ferrite , magnet SmCo hark , SmCo magnet bllok ......
 

Prezantimi i Magnets Motor

Fotot e magnet Motor Magnet neodymium Rotor & stator Magnets
Informacione Enquiry Klasave & magnetik Prona Sheet
Drejtimi magnetizim Aplikime
       

Motor magnet neodymium

     
Arc magnet neodymium për motorike Samarium magnet Cobalt Motor Motor ferrite magnet
Motor magnet neodymium me NiCuNi Veshje Brushless Motor magnet neodymium Magnet neodymium Lartë Temperatura me vrima countersink për motorike
Pykë neodymium Magnet me shtresë Zn për motorike Customized magnet neodymium për motorike Magnet neodymium cilindër me vrimë për Brushless Motor
     

Magnet magnet neodymium Rotor & stator për Motor

   

Magnetik i statorit Motor

Magnet neodymium Rotor
   

Informacione Enquiry

 

Pyetje të magnet Motor
material: Magnet Sintered Neodymium / Magnet lidhura Neodymium / Hast Magnet Neodymium / magnet ferrite / Injection lidhura ferrite magnet / Cobalt samarium Magnet / AlNiCo Magnet
Sizes: p.sh. Magnet Arc - Outer * Diametri Diametri Inner * Gjatesia * Angle
Diametri Ring Magnet - Outer * Inner * Diametri Trashësia
Magnet - Bllok Length * Trashësia Gjerësia *
vërejtje: Është më mirë të na japë vizatimet me N , S polet.
Klasave & magnetik Prona Sheet:
Sintered magnet neodymium: N35 - N52 , N30M - N50M , N30H - N48H , N30SH - N45SH , N28UH - N40UH , N28EH - N38EH
Lidhura magnet neodymium: BNP6 - BNP12 , BNI3 - BNI7
Sintered AlNiCo magnet: FLN8 - FLNGT42 (ose alnico2 - alnico9)
Cast magnet AlNiCo: LN9 - LNGT72 (ose alnico2 - alnico9)
SmCo magnet: YXG18 - YXG30 , SmCo18 - SmCo30H (SmCo5 , Sm2Co17)
magnet ferrite: Y10T - Y35 (ose C1 - C11)
magnetizim: Magnetized / Un- magnetized

Enquiry i Rotor magnet ose stator për Motors:
specifikim: Ju lutem na jepni vizatimet që tregojnë N, S, shtyllat materiale , pronat klasën / magnetike dhe madhësive të magnet dhe pjesë të tjera.
 

Sketch Harta e Urdhëresës magnetizim

 
 
Vërejtje: Ne gjithashtu mund të rregulloje magnet në drejtimet e tjera magnetizim, ju lutem na dërgoni vizatimet me informacion të mjaftueshëm.
 

Aplikime

 

Magnet neodymium janë përdorur gjerësisht në motorët si vijon:
VCM , CDDVD - ROM , motorët sinkron , era gjenerator drejtuar, mikro motorike, stepper motore, motore elektrike , drive motore, vibruese motor , motorët ndihmës, magnet i përhershëm motorët , Motor DC , AC motors.

Magnet supplier

E-mail:bigmagnet@china-ncc.com
sz.magnet@mailcenter.com.cn
Faksi: (86)755 26915592
I tillë: (86)755 26923096、(86)755 86621665
Adresa: Toka Kina rralla Magnet Kufizuar
Dhoma nr 705-707, Kulla Një Festa Century Plaza,
No.9030 Shennan Rd., Tetor, Nanshan Qarkut, Shenzhen të Kinës. Kodi Postar: 518053

  print back to top back to last page back to home page chose the window