Produktet Lista


Kinë Prodhuesi MagnetKinë Prodhuesi Magnet
中文
English
Deutsch
français
日本語
español
italiano
한국의
Türkçe
Nederland
русский
português
ελληνικά
العربية
Indonesia
polski
čeština
ภาษาไทย
magyar
Pilipino
Finnish
Dansk
Ukrainian
Norsk
Afrikaans
svensk
български
shqiptar
Gaeilge
српски
Azeri
eesti
Беларускі
Icelandic
فارسی
héber
Georgian
ગુજરાતી
Haitian
Galego
català
hrvatski
Latinum
Latvijas
Esperanto
Lietuvos
român
Malti
Melayu
македонски
Slovenský
slovenščina
Kiswahili
Cymraeg
Euskal
հայերեն
ייִדיש
हिंदी
বাংলা
Việt

Shtëpi |  Rreth nesh |  Procesi i prodhimit  |  Aplikime  |  Dyqan |  Lajm  |  Certifikatat  |  FAQ  


 
 
Kuvendi magnetik, Komponentet magnetik
 

Kuvendi magnetik & Përbërësit Prodhuesi

Kuvendi magnetik është mbledhur me magnet dhe materialeve të tjera , gjithashtu të quhet magnet kuvendi, kuvendet magnetike ose komponentët magnetike. Nëse neodymium insert magnet ose magnet qeramike në një tenxhere metalike ,forca magnetike mund të jetë e përqendruar në sipërfaqen e ekspozuar në ajër , ne zakonisht e quajmë atë Kuvendi tenxhere magnetike. Ne gjithmonë rregulloje kuvendet magnetike dhe komponentëve të përfshirë hekur bor neodymium / ferrite / samarium kobalt / alnico magnet , pjesë najloni , të komponenteve plastike , bakri, alumini , etj . Nëse ju kërkojnë kuvendet magnetike , të mirëpritur të na dërgoni vizatimet ose mostrat aktuale për kuotim.
faqe 1/9 Rotor Permanent Magnet, magnet stator, Kuvendi magnetik, magnet ngjitëse, Emri magnetik Tags,
    Badges magnetik Emri, grepa magnetik, Ring magnetik, Grepat magnetik, Clips magnetik, Magnetik Gas Saver, Uji Softener magnetik, filtër magnetik
faqe 2/9 Channel magnetike , magnet patkua
faqe 3/9 Mjete magnetik
faqe 4/9 Mjete magnetik
faqe 5/9 Pineske magnetike, magnet Arsimore, Sundimtarët magnetike , magnet Saldim
faqe 6/9 magnet Pot
faqe 7/9 Mjete magnetike, magnet lopë, magnetik Klip
faqe 8/9 Mjete magnetik
faqe 9/9 Magnetik Pick -up Tools, Pen magnetik Antena
 
 

Rotor Permanent Magnet, magnet stator

   
Rotor Permanent Magnet Rotor Magnet
   
Permanent Magnet Rotor / Magnet Rotor / magnetik Rotor / Rotor Magnet / Magnets Rotor / e përhershëm magnet alternator Rotor / / statorit magnet magnet statorit
-Nëse ju kërkojnë produkte të tilla, ju lutemi na dërgoni vizatimet dhe të tregojë materialin , specifikim, madhësinë e secilës pjesë.
 

Kuvendi magnetik, magnet ngjitëse

   
Kuvendi magnetik
magnet ngjitëse
   
Kuvendi magnetik / magnetik Kuvendet / Magnet Kuvendit / magnetik Components / ngjitëse magnet / magnet Vetë ngjitëse / Vetë-ngjitës magnet / ngjitëse Magnet / magnet ngjitëse Mbështetur
-Nëse ju kërkojnë produkte të tilla, ju lutem na tregoni materiale , klasa , madhësia, drejtimi magnetizim , veshja e magnet & materiale , madhësia e pjesës metalike, markë dhe klasën e dyfishtë të njëanshme ngjitës.
 

Tags magnetik Emri, Badges magnetik Emri

   
Tags magnetik neodymium Emri
Badges magnetik neodymium Emri
   
Emri magnetik Tags / magnetik Badges Emri / Mbajtësit magnetik simbol emrin / Pllaka magnetik Emri / Custom magnetik Tags / Emri Reusable magnetik Tags / Etiketa magnetik me Logo Emri / Name magnetik Tags Zyra depo / magnetik Badges Emri Mbretërinë e Bashkuar / magnetik Tags emri për Rrobat / Tags magnetik Emri Kanada / Etiketa Blank magnetik Name / Emri gdhendur magnetik Etiketime / shpinave magnetik Tag Emri / Cheap magnetik Etiketime / magnetik Emri Fasteners Etiketë / Plastike Etiketa magnetik Emri
-Nëse ju kërkojnë produkte të tilla, ju lutemi na dërgoni Fotografitë & ndonjë nga kërkesat tuaja të tjera të veçanta.
 

grepa magnetik

       
grepa magnetik Hook magnetik për pallto Hook magnet neodymium Grepa fortë magnetike
       
Grepa magnetik / Qendra magnetik Hook / magnetik tavan grepa / strong grepa magnetik / Heavy Duty grepa magnetik / Neodymium Hook Magnets / grepa super të fortë magnetik , grepa magnetik Door , Hook magnetik Key , grepa magnetik Kuzhina
-Nëse ju kërkojnë produkte të tilla, ju lutem na tregoni materiale , klasa , madhësia, drejtimi magnetizim , veshja e magnet & materiale , madhësia e pjesës metalike.
 

Magnetic Ring

 
Ring magnetik
 
Ring magnetik / Ring magnetik Key
-Nëse ju kërkojnë produkte të tilla, ju lutem na tregoni materiale , klasa , madhësia, drejtimi magnetizim , veshja e magnet & materiale , madhësia e pjesës metalike.
 

Grepat magnetike, që hapet e mbyllet magnetik bizhuteri

     
Kapëseve Kuvendet magnetik Kapje neodymium magnetik për bizhuteri Kapje magnetike gjerdan
     
Grepat magnetik / shtrëngim duarsh magnetik bizhuteri , gjerdan magnetik hapet e mbyllet , kapëset magnetik byzylyk , kapëset magnetik qese , kapje Sterling Silver magnetik , Stainless çelikut magnetik hapet e mbyllet , kapëset magnetik fuçi, kapje magnetik Tube , dele mbi shtrëngim duarsh magnetik
-Nëse ju kërkojnë produkte të tilla, ju lutemi na dërgoni fotot dhe kërkesat e tjera të veçanta si etj Size.
 

Klip magnetike, magnetik Klip Bulldog , Klip magnetik Paper

   
Clips magnetik Clips magnetik Paper
   
Klip magnet, magnetik Clip holla, magnetik Klip Bulldog , Klip magnetik Paper
-Nëse ju kërkojnë produkte të tilla, ju lutemi na dërgoni fotot dhe kërkesat e tjera të veçanta si etj Size.
 

Pajisjeve Ruajtja e gazit, Uji Softener magnetik

     
Pajisjeve Ruajtja e gazit Magnetik Gas Saver Magnetik Gas Karburanti Saver
     
Uji Softener magnetik kursimtar i fortë magnetike gaz  
     
Trajtimi magnetik Uji / Si të bëj për vete ujë / Uji Filter magnetik , A magnetik Softeners Work uji, pompë e ujit magnetik
-Nëse ju kërkojnë produkte të tilla, ju lutemi na dërgoni fotot dhe kërkesat e tjera të veçanta si etj Size.
 

Magnetik, Magnet Oil Filter Filter

   
Filter magnetik Oil Filter Magnet
 

më i lartë

Magnet supplier

E-mail:bigmagnet@china-ncc.com
sz.magnet@mailcenter.com.cn
Faksi: (86)755 26915592
I tillë: (86)755 26923096、(86)755 86621665
Adresa: Toka Kina rralla Magnet Kufizuar
Dhoma nr 705-707, Kulla Një Festa Century Plaza,
No.9030 Shennan Rd., Tetor, Nanshan Qarkut, Shenzhen të Kinës. Kodi Postar: 518053

  print back to top back to last page back to home page chose the window