Produktet Lista


Kinë Prodhuesi MagnetKinë Prodhuesi Magnet
中文
English
Deutsch
français
日本語
español
italiano
한국의
Türkçe
Nederland
русский
português
ελληνικά
العربية
Indonesia
polski
čeština
ภาษาไทย
magyar
Pilipino
Finnish
Dansk
Ukrainian
Norsk
Afrikaans
svensk
български
shqiptar
Gaeilge
српски
Azeri
eesti
Беларускі
Icelandic
فارسی
héber
Georgian
ગુજરાતી
Haitian
Galego
català
hrvatski
Latinum
Latvijas
Esperanto
Lietuvos
român
Malti
Melayu
македонски
Slovenský
slovenščina
Kiswahili
Cymraeg
Euskal
հայերեն
ייִדיש
हिंदी
বাংলা
Việt

Shtëpi |  Rreth nesh |  Procesi i prodhimit  |  Aplikime  |  Dyqan |  Lajm  |  Certifikatat  |  FAQ  


 
 
FAQ rreth Kinës magnete të përhershëm
 

FAQ

Shumë konsumatorë zakonisht kanë disa pyetje në lidhje me magnet tanë të përhershëm para hetimit apo të rendit. Ne do të donim të listojnë disa pyetjet më të shpeshta dhe Përgjigje më poshtë, shpresoj informacioni do të jetë shumë i dobishëm


 

FAQ rreth magnet

 

FAQ rreth anijeve

 

FAQ rreth pagesës

 


FAQ rreth magnet

Sa kohë do magnet i përhershëm të mbajtur pushtetin e tyre?

Ora jeta dhe fuqia e magnete të përhershëm janë lëshuar me ambientin e punës dhe zbatimit. Në përgjithësi, fuqia magnetike është e përhershme.

Do magnet neodymium përhershëm njollë kur në ujë?

Po, nëse magnet neodymium vend direkt në ujë, është e lehtë që të jetë i ndryshkur dhe gërryes. Disa nga klientët tanë urdhëroi magnet me mbulesë të veçantë (ne i quajmë ato asamble magnetike), të cilat janë vendosur në ujë, ata na pyetën për të bërë magnet neodymium me mbuluar teflon.

A proces passivation rritur dimensionin e magnet?

Ne prodhimin magnet në mënyrë rigoroze sipas dimentions kërkuara nga klientët tanë.Procesi passivation në thelb nuk do të rrisë dimensionin, dallimi është shumë i vogël.

FAQ rreth anijeve

Si për të transportuar magnet të forta dhe të fuqishme neodymium përhershme?

Për shkak të forcës magnetike, paketë është shumë e rëndësishme. Në qoftë nga ajri apo shprehur, ne zakonisht përdorin fletë hekuri midis magnet dhe kartoni për të hequr forcën magnetike jashtë pakos, ato ngarkesa do të jetë e sigurt. Ne gjithmonë japim sugjerimin më të mirë të anijeve për klientët tanë dhe të respektojë vendimin e tyre, ne mund të anijeve magnet të forta nga të shprehur, nga ajri ose nga deti.

FAQ rreth pagesës

Cilat janë mënyrat tuaja të pranueshme e pagesës?

100% T / T (wire transfer) në paraprakisht. Nëse shuma është shumë e vogël, ju mund të paguani nëpërmjet Western Union.

Magnet supplier

E-mail:bigmagnet@china-ncc.com
sz.magnet@mailcenter.com.cn
Faksi: (86)755 26915592
I tillë: (86)755 26923096、(86)755 86621665
Adresa: Toka Kina rralla Magnet Kufizuar
Dhoma nr 705-707, Kulla Një Festa Century Plaza,
No.9030 Shennan Rd., Tetor, Nanshan Qarkut, Shenzhen të Kinës. Kodi Postar: 518053

  print back to top back to last page back to home page chose the window