Produktet Lista


Kinë Prodhuesi MagnetKinë Prodhuesi Magnet
中文
English
Deutsch
français
日本語
español
italiano
한국의
Türkçe
Nederland
русский
português
ελληνικά
العربية
Indonesia
polski
čeština
ภาษาไทย
magyar
Pilipino
Finnish
Dansk
Ukrainian
Norsk
Afrikaans
svensk
български
shqiptar
Gaeilge
српски
Azeri
eesti
Беларускі
Icelandic
فارسی
héber
Georgian
ગુજરાતી
Haitian
Galego
català
hrvatski
Latinum
Latvijas
Esperanto
Lietuvos
român
Malti
Melayu
македонски
Slovenský
slovenščina
Kiswahili
Cymraeg
Euskal
հայերեն
ייִדיש
हिंदी
বাংলা
Việt

Shtëpi |  Rreth nesh |  Procesi i prodhimit  |  Aplikime  |  Dyqan |  Lajm  |  Certifikatat  |  FAQ  


 
 
Kina neodymium magnet prodhimit
 

Procesi kryesor Prodhim i magnet Neodymium Sintered

Kina Rare Earth Magnet kufizuar është një top profesional magnet prodhues në Kinë. Me përvojat e shumë vite të prodhimit, ne tani mund të prodhojnë magnet lartë neodymium cilësore me çmime konkuruese. Ne kemi hedh furre pjekje strip, hidrogjeni furre, furrën e vazhdueshme sintering ... ne kemi bërë i dorës së parë neodymium me veten, kështu që mund të kontrollojë veti të shkëlqyera magnetike.

Procesi i prodhimit:
Materiale të papërpunuara - hedh strip - pjekje oksigjenuar - mulliri Jet - Presion - Sintering - Inspektimi - Machining - Plating - Inspektimi Final - magnetizing dhe paketimin e

 

Magnet supplier

E-mail:bigmagnet@china-ncc.com
sz.magnet@mailcenter.com.cn
Faksi: (86)755 26915592
I tillë: (86)755 26923096、(86)755 86621665
Adresa: Toka Kina rralla Magnet Kufizuar
Dhoma nr 705-707, Kulla Një Festa Century Plaza,
No.9030 Shennan Rd., Tetor, Nanshan Qarkut, Shenzhen të Kinës. Kodi Postar: 518053

  print back to top back to last page back to home page chose the window