Produktet Lista


Kinë Prodhuesi MagnetKinë Prodhuesi Magnet
中文
English
Deutsch
français
日本語
español
italiano
한국의
Türkçe
Nederland
русский
português
ελληνικά
العربية
Indonesia
polski
čeština
ภาษาไทย
magyar
Pilipino
Finnish
Dansk
Ukrainian
Norsk
Afrikaans
svensk
български
shqiptar
Gaeilge
српски
Azeri
eesti
Беларускі
Icelandic
فارسی
héber
Georgian
ગુજરાતી
Haitian
Galego
català
hrvatski
Latinum
Latvijas
Esperanto
Lietuvos
român
Malti
Melayu
македонски
Slovenský
slovenščina
Kiswahili
Cymraeg
Euskal
հայերեն
ייִדיש
हिंदी
বাংলা
Việt

Shtëpi |  Rreth nesh |  Procesi i prodhimit  |  Aplikime  |  Dyqan |  Lajm  |  Certifikatat  |  FAQ  


 
 
magnet shkrira bërë në Kinë
 

Performanca tipike magnetike për magnet alnico sintered --- USA standardePerformanca tipike magnetike për magnet alnico sintered --- Standard Kineze

Magnet shkrira AlNiCo kanë energji të lartë, rezistencë të shkëlqyer kundër korrozionit, përbërjen uniforme, dhe minimale koeficienti Br temperaturës. Përveç kësaj, ajo mund të punojnë nën temperaturë të lartë deri në 500 ℃ dhe mund të jenë të përpunuara në magnet me madhësi të vogla dhe forma të ndërlikuara.

Ajo është përdorur gjerësisht në orkestrim, të komunikimit, çelsin magnetike, dhe një shumëllojshmëri të sensorë.
   
alnico_sintered
alnico_sintered
Magnet supplier

E-mail:bigmagnet@china-ncc.com
sz.magnet@mailcenter.com.cn
Faksi: (86)755 26915592
I tillë: (86)755 26923096、(86)755 86621665
Adresa: Toka Kina rralla Magnet Kufizuar
Dhoma nr 705-707, Kulla Një Festa Century Plaza,
No.9030 Shennan Rd., Tetor, Nanshan Qarkut, Shenzhen të Kinës. Kodi Postar: 518053

  print back to top back to last page back to home page chose the window